Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:


Найкращі слоти з бонусами, в які краще гратиНайкращі слоти з бонусами, в які краще грати

За останні кілька років було випущено чимало ігрових автоматів в топ онлайн казино, які пропонують бонусні функції. Вони додають привабливості в ігровий процес, а також можуть істотно збільшити суму виграшу. Досвідчені гемблери поділилися своїми знаннями про те, які слоти вважаються найкращими.

Додаткові можливості

Дуже часто можна зустріти слоти, у яких бонуси відкривають низку додаткових можливостей. Доповнення можуть бути різними, починаючи від екстра диких символів і закінчуючи множиками, що нескінченно зростають. Не можна забувати про зникнення низькооплачуваних символів, завдяки чому шанси на отримання виграшу суттєво збільшуються.

  • Wild North. Слот має тематику диких тварин, які проживають у північній широті. Дизайн автомата знаходиться на найвищому рівні, що дозволяє гравцеві відчути красу цього місця. Поле для гри розташовується у лісі, усипаному великим сніговим шаром. Бонусна система виглядає у вигляді колеса з 7 символами. Залежно від того, де буде зупинено вибір, гравець зможе отримати один з різновидів бонусу, наприклад, безкоштовні обертання.
  • White Rabbit. Автомат має особливу популярність, оскільки його основу складає казка про Алісу. Дизайн слота сюрреалістичний, тому легко переносить гравця в чарівний світ. Фоном для ігрового поля став лісовий масив із безліччю величезних грибів. На безкоштовній основі можна отримати кілька бонусних функцій, гравцеві потрібно лише звертати увагу на гусеницю, яка дрімає в низу екрану.
  • Guns NRoses. Слот випустили на честь рок-групи, яка користується особливою популярністю. Крім того, автомат зміг отримати велику кількість різноманітних бонусів. Багатьох гравців приваблює не тільки можливість суттєво збільшити свій виграш, а ще й занурення у тематику року.
  • Who Wants To Be A Millionaire. Основою слота стало популярне телевізійне шоу. Якщо хтось із гемблерів мріяв поринути в цю атмосферу і отримати свій мільйон, він має всі можливості за допомогою лише одного грального автомата. Його дизайн повністю відповідає тому, що показано на екрані телевізора. Крім того, слот пропонує різноманітні бонуси.
  • Hotas Hades. Виконавши цей квест, гравці можуть отримати дуже щедру винагороду. Їм належить битва з військом та Аїдом, оскільки необхідно роздобути шолом та віддати його власнику. Розробники зробили все, щоб гемблер міг поринути у повітря підземного царства. Крім того, вони додали дуже корисні бонусні функції.
  • Fat Santa. Гравцям, які скучили за різдвяною енергетикою, слід зіграти у цей слот. Тут можна зустріти і Санту, і сніговиків, і оленів, і гномів. Також можна знайти різні бонуси, що сприяють збільшенню суми виграшу.

Таким чином, гравцям слід звернути увагу щонайменше на 6 ігрових автоматів, оскільки вони можуть запропонувати максимально корисні бонуси, причому абсолютно безкоштовно.
Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

ec06bdf5f582357c4cd245eb58b559ce