Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Подорож Трикратським лісом

Миколаївська область 
Категорія:  Походи

Харчування: 3-разове

Фото:


Подорож Трикратським лісомМаршрут походу по Миколаївській області проходить за оригінальною гірській місцевості, легендарний Актовський каньйон, трьом річках (Арбузинка, Мертвовод та Соплінка), через чудовий Трикратський ліс з його унікальним рослинним і тваринний світом. В даному поході можуть брати участь діти від 10 років.
Додаткова інформація

Опис походу

День 1: Приїзд в м.Вознесенськ. Збір на автовокзалі. Від автовокзалу рейсовим автобусом до с.Петропавлівка, Братський р-н Миколаївської області. Сніданок. Піший перехід с.Петропавлівка - с.Актово. За час переходу Ви побачите неперевершеної краси каньйон річки Мертововод і початок Актовський каньйону. Актовський каньйон нагадує знамениті каньйони Північної Америки. Гранітні скелі тут досягають 30-50 метрів висоти. По дорозі ми почуємо багато легенд про річку Мертвовод з часів подорожі Геродота. Обід біля джерела, а вечерю біля с. Актово, де і розбиваємо табір. Ночівля.

День 2: Сніданок. Перехід з с. Актово по каньйону р.Арбузінка (Ущелина Диявола). Кожен бажаючий може спуститися на дно каньйону і побачити те місце, з якого було взято величезний валун, який зараз знаходиться перед будівлею Віденського міжнародного центру і є символом європейського континенту. Розбиття табору в с.Актово. Огляд урочища «лабіринт» в Трикратський лісі. Засаджена лісом місцевість перепліталася рукавами річки з різними містками з одного берега річки на інший, через це урочище отримало назву «Лабіринт». Обід. перехід в с.Трікрати. Ночівля. Вечеря.

День 3: Сніданок. Піший перехід на «Васильєву пасіку», де в одному прекрасному пейзажі переплітається ліс, озеро і місце гніздування чапель. За яру ми спустимося вниз до 500-річному дубу. За легендою, якщо обійти дуб тричі можна знайти справжню любов. Обід біля дуба. Спуск до початку с.Трікрати. Від'їзд в м.Вознесенськ.

У вартість входить: Послуги інструктора-провідника, 3-х разове харчування - сніданок, обід (перекус) вечеря, оплата відвідування заказників, страховка.
У вартість туру не входить: Особисте спорядження (наплічник, спальник, килимок), проїзд, особисті витрати.
Контакти

Тел.: (0512) 711651 (050) 9533068 (093) 5030931

email: Відправити повідомлення

сайт: http://han-tengry.com.ua/hiking_trikraty/Оголошення додано: 27-04-2016 в 15:35Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook