Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Похід по Кінбурнській Косі «Із Варяг в Греки»

Миколаївська область 
Категорія:  Походи

Харчування: 3-разове

Фото:

Похід по Кінбурнській Косі «Із Варяг в Греки»Один з найбільш чудових куточків Миколаївської області - це Кінбурнська коса, де з давніх часів і по сьогоднішній день в первозданному вигляді живе світ рослин і тварин. Кінбурнська коса має свій неповторний мікроклімат. З одного боку вона омивається морською водою, з іншого - прісними водами Дніпра, суша покрита буйною трав'яною рослинністю, сосновим і дубовим лісом. Через велику кількість цілющих трав Кінбурнську косу іноді називають аптекою під відкритим небом. Hинешній півострів був у стародавні часи островом і досить добре був відомий фінікійським купцям і піратам. Цей край колись називали Гілеей.В даному поході можуть брати участь діти від 15 років.
Додаткова інформація

Опис походу

1 день Прибуття в с.Геройское (Херсонська область). Село розташоване на березі Дніпровського лиману, біля початку Кінбурнської коси. У козацькі часи тут був створений сторожовий пост для захисту запорізьких солепромислів, що поклав початок Прогнойська паланки на Кінбурської косі. У Геройському збереглися залишки храму Казанської ікони Божої Матері, а також на кладовищі зберігся кам'яний хрест 1769 г. Після огляду селища ми висунемося в с. Покровка. Наш шлях буде проходити через Кінбурнську грязьові і солевидобувні озера, які за старих часів запорізькі козаки називали Прогної. Дані місця були однією зі складових знаменитого Чумацького шляху. Тут до сих пір можна знайти курильні трубки соледобитчіков. Обід (перекус). Прибуття в с. Покровка. Поселення в кам'яному котеджі туркомплексу «Крутий осип» (за додаткову плату) або ночівля в наметах на березі моря. Поруч із селищем знаходяться знамениті цілющі грязьові озера. Вечеря. Ночівля.


2 день. Сніданок. Радіальний вихід до острова Довгий, який є складовою біосферного заповідника. Острів є справжнім орнітологічним скарбом. Тут гніздиться величезна кількість самих різних видів птахів. Наш шлях буде проходити уздовж берега Чорного моря. Перекус (обід). Повернення в с. Покровка. Вечеря. Ночівля.


3 день. Сніданок. Перехід через «Ковалевську сагу» (згідно з легендою тут шуміла гай богині Гекати - володарки чаклунів) до однієї з головних визначних пам'яток коси - Волижин лісі, який є залишками лісів давньої країни Гілеї. Давньогрецький історик Геродот писав, що Гілея існувала тут ще в п'ятому столітті до н.е. Тоді Кінбурн був покритий густим лісом. Крім достовірних історичних фактів про ліс ходить безліч легенд - подейкують, що у лісі бігав сам Ахілл, а також войовничі амазонки. У лісі гніздяться безліч видів пернатих, серед яких - рожеві пелікани, сірі журавлі, орлани.Обед. Розбиття хусткового табору. Вечеря. Ночівля.


4 день. Сніданок. Згортання наметового табору. Перехід через урочище «Комендантське» з його красивими дубовими гаями до колишньої фортеці Кінбурн і пам'ятника А.В. Суворову. Обід (перекус) по дорозі. Розгортання наметового табору на березі моря. Вечеря. Ночівля на березі моря.


5 день. Сніданок. Перехід до селища Покровське для посадки на баркас до м.Очаків. Прибуття до Очакова, звідки можна здійснити подорож на легендарний острів Березань (Пушкінський «Буян»).


У вартість входить: послуги інструктора-провідника, 3-х разове харчування - (сніданок, обід (перекус) вечеря, оплата відвідування заказників, страховка.
У вартість туру не входить: Проїзд, проживання в корпусі туркомплексу «Крутий осип», особисте спорядження (наплічник, спальник, килимок), особисті витрати.

Даний похід можна зробити в зворотному напрямку або радіальними походами з бази. За доп. Плату можливо подорож катером на Тендрівську косу, зайнятися дайвінгом (В районі коси дуже багато затонулих суден) або зробити маршрут «Виживання».
Контакти

Тел.: (0512) 711651 (050) 9533068 (093) 5030931

email: Відправити повідомлення

сайт: http://han-tengry.com.ua/hiking_kinburn/Оголошення додано: 27-04-2016 в 15:52Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook