Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

За легендами річки Інгул

Миколаївська область 
Категорія:  Походи

Харчування: 3-разове

Фото:

За легендами річки ІнгулМаршрут проходить по ландшафтним паркам «Монастирище» і Приінгульському ландшафтному парку. «Монастирище» - це дохристиянське капище, язичницька культова споруда з жертовниками і сакральними символами на каменях. «Монастирище» оповите легендами. Одна з них говорить про заховане в одній з печер парку козацькому скарбі. У Приінгульському ландшафтному парку багато мальовничих місць, які варто побачити. Тут гармонійно поєднуються водойми і скелі. Багато з скель мають свої імена - «Пугач», «Стовп» (або «Скала Кам'яних богатирів»), «Спляча красуня» і т.д. Тут же знаходиться знаменитий Пелагеївський жіночий монастир.
Додаткова інформація

Опис маршруту

День 1: Початок маршруту від с.Розановка, Миколаївській області. До селища курсірують маршрутні таксі з м.Новий Буг. До Нового Бугу можна доїхати поїздом або автобусом. Сьогоднішній наш день проходить по ландшафтному парку «Монастирище». Радіальний вихід по річці Березівка. Переправа. Перехід до села Завтурове. Обід (перекус) по дорозі. Відвідування скіфських курганів. Продовження подорожі уздовж берега річки Інгул. Стоянка неподалік від гирла р.Березовка. Вечеря. Ночівля.

День 2: Сніданок. Піший перехід уздовж правого боку Інгул і Софіївського водосховища. Приінгульський ландшафтний парк має чудову енергетику і Ви обов'язково відчуєте це! Перекус (обід) під час переходу. З цих місць відкривається прекрасний вид скелі «Пугач», «Спляча красуня», а також на Пелагеївський жіночий монастир - храму, знаменитого далеко за межами Миколаївської області. Стоянка в парку. Вечеря. Ночівля.

День 3: Сніданок. Піший перехід уздовж Софіївського водосховища. Тут Ви побачите неймовірно красивий пейзаж, в якому поєднуються фіорди, скелі і ліс. Перекус (Обід). Перехід до с. Софіївка. Розбиття табору неподалік селища. Вечеря. Ночівля.

День 4: Сніданок. Вихід по річці Інгул і до маєтків Тропініна. Маєток поміщиків Тропініна розташоване на території Щорсівського парку на протилежному від Софіївки березі Інгулу, в селі Щорсово. Брати Іван і Афанасій Тропініна, сини купця М. Тропініна, були відомими меценатами, будівельниками церков та піклувальниками навчальних закладів. Одна з херсонських лікарень носить їхнє ім'я. У 1912 р Тропініна побудували на лівому березі Інгулу садибу і заклали парк. Садибний будинок погано зберігся, але вже ведеться реставрація. Також зберігся льох, в якому влаштований банкетний зал. У парку ростуть столітні осокори діаметром більше метра, клени, шовковиці. Обід. Учасники маршруту можуть відвідати лікувальний солоне озеро з блакитною глиною (за дод. плату). Закінчення пішої подорожі. Від'їзд учасників походу.

У вартість входить: оренда туристичного спорядження, послуги інструктора-провідника, 3-х разове харчування - (сніданок, обід (перекус) вечеря, оплата відвідування заказників, страховка.
У вартість туру не входить: Особисте спорядження (наплічник, спальник, килимок), Проїзд, відвідування лікувального солоного озера з блакитною глиною, особисті витрати.
Контакти

Тел.: (0512) 711651 (050) 9533068 (093) 5030931

email: Відправити повідомлення

сайт: http://han-tengry.com.ua/hiking_monaztirizhe_and_priingul/Оголошення додано: 27-04-2016 в 16:03Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook