Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Мігія та її пороги

Миколаївська область 
Категорія:  Походи

Харчування: 3-разове

Фото:

Мігія та її порогиБузький гард - Національний природний парк на північному заході Миколаївській області. Парк охоплює річкову долину Південного Бугу і каньйоноподібні долини його приток - Великої Корабельної, Башкале і Мертовода. У славні козацькі часи на цій території чатували одна на одну запорозька фортеця Орлик, турецька - Голта та польська - Богополь. Вікова категорія учасників - від 10 років.
Додаткова інформація

День 1: Зустріч на залізничному вокзалі м Первомайська або м.Миколаєва, переїзд до місця початку маршруту. Обід. перехід до с. Мигія. Ужін.Ночевка.
День 2: Сніданок. Катання на рафтах і катамаранах по порогах річки Південний Буг (за доп. Плату). Обід. Пішохідні екскурсії по околиці козацької столиці с.Мигія. Тут все дихає багатовіковою історією. У долині Південного Бугу між селами Мигія та Олександрівка знайдено 98 археологічних пам'яток, їх вік найрізноманітніший - від часів палеоліту (30 тис. Років до н.е.) і до часів формування слов'янського етносу. Історія цих місць налічує тисячі років, тут були поселення греків, римлян, скіфів, давніх слов'ян. Свого часу по Південному Бугу проходив кордон між Туреччиною і Вольностями Запорізькими. Вечеря. Вечір пісні біля багаття. Ночівля.
День 3: Перехід з селища Мигія до річки Кара-кабельні. Радіальні виходи в районі р.Корабельної. Ночівля. Можливо скелелазіння (за додаткову плату).
День 4: Сніданок. Вихід з гирла р.Корабельної до села Іванівка. Тут ми побачимо скелі і зруйновані водяні млини. Обід. Перехід через село Романова Балка до селища хутір Львів. Вечеря. Ночівля.
День 5: Завтрак.Переход з селища хутір Львів до Олександрівського водосховища через с. Богданівка (огляд Погоріла і скель р.Південний Буг). Обід. Повернення в м Миколаїв (або м.Первомайськ) .Окончаніе Маршут.
У вартість входить: оренда громадського спорядження, послуги інструктора-провідника, 3-х разове харчування - (сніданок, обід (перекус) вечеря, оплата відвідування заказників, страховка.
У вартість не входить: Проїзд до території програми, рафтинг (орієнтовно - 200 грн / чол), скелелазання (200 грн / чол)
Контакти

Тел.: (0512) 711651 (050) 9533068 (093) 5030931

email: Відправити повідомлення

сайт: http://han-tengry.com.ua/hiking_rafting_migea/Оголошення додано: 27-04-2016 в 16:21Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook