Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Таємницями давніх епох

Миколаївська область 
Категорія:  Походи

Харчування: 3-разове

Фото:

Таємницями давніх епохРічка Південний Буг і її каньйони зберігають в собі тисячолітні секрети. Тут жили і полювали первісні люди, оберігали свої кордони легендарні римські легіони і запорізькі козаки, проходили полчища Османської імперії. Хочете, щоб Гіпаніс розкривВам всі його таємниці? Ласкаво просимо з нами в похід! В даному поході можуть брати участь діти від 10 років.
Додаткова інформація

Опис походу

День 1. Зустріч групи в м.Южноукраїнськ. Трансфер в пгт.Константіновка. Наша подорож почнеться з підйому на плато Бахузін, з котрого відкривається прекрасний вид на каньйон річки Південний Буг. Тут же знаходився прикордонний пост Запорізьких козаків (збереглися залишки фортифікаційних споруд). У травні тут можна помилуватися полянами квітучих білих орхідей. Також ми прогуляємося до залишків фортеці економії Нове Ландау і «Миколаївському Стоунхеджу» - Південнобужському кромлеху (культову споруду 5-6 століття до н.е.) Зарядившись стародавньою енергією рухаємося далі в бік с.Іванівка.

Дорога лежить між скелями до гирла р.Каменка, а після ми вийдемо до романського (Римському) порогу, де і зупинимося на обід. Після обіду ми оглянемо руїни прикордонної фортеці Мандрівниця - саме таку назву мав прикордонний пост запорізьких козаків. Зараз тут зберіглося лише кілька десятків каменів і давня дорога, яка веде в пониззя Південного Бугу. Також ми пройдемося до артефакту, часів кам'яного віку - каменю-жертовнику (він же обробний стіл) древніх мисливців.

Продовжуємо нашу подорож по каньйону Південного Бугу до с.Семенівка. У саме село заходити не будемо, а обійдемо його по берегу до гирла річки Корабельної. Після переходу - вечеря, а також вечір біля вогнища в теплій компанії.

День 2. Після сніданку, ми виходимо на один з найвищих мостів України - Іванівський, висота якого понад 40 метрів! З моста відкривається шикарний вид на річку.


Після яскравої фотосесії ми перейдемо на іншу сторону Південного Бугу і по красивому каньйону пройдемося від с.Іванівка до хутора Львів. По дорозі ми зустрінемо залишки старого млина, а також пройдемося по дорозі, прокладеній ще за часів римської імперії. В дорозі перекус.

Дійшовши до хутора Львів ми розташуємося на привал. Буде час на те, щоб скупатися в річці і відпочити. Вечеря. Вечір біля вогнища.

День 3. Сніданок. Сьогодні нас чекає захоплюючий перехід від хутора Львів до с.Богданівка. Ми обов'язково відвідаємо хутір Куйбишев, де пообідаємо і викупаємося в річці. У с.Богданівка, ще з козацьких часів, існує переправа в пгт.Константіновка. Як справжні козаки ми на поромі виконаємо цей шлях, а також почуємо цікаву розповідь про життя запорізьких козаків. Закінчення маршруту в пгт.Константіновка. Трансферт в м.Южноукраїнськ.


У вартість входить: послуги інструктора-провідника, 3-х разове харчування - (сніданок, обід (перекус) вечеря, оплата відвідування заказників, страховка.
У вартість туру не входить: Проїзд, трансфери за маршрутом, оренда туристичного спорядження (спальники, килимки), особисті витрати.

Даний похід можна скоротити до 2-х днів і закінчити його в хуторі Львів.
Контакти

Тел.: (0512) 711651 (050) 9533068 (093) 5030931

email: Відправити повідомлення

сайт: http://han-tengry.com.ua/yuzhniy-bug-poxod/Оголошення додано: 27-04-2016 в 16:35Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook