Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Тур в Карпати на тиждень

Львівська область 
Категорія:  Екскурсійні тури

Харчування: 2-разове

Фото:
Тур в Карпати на тижденьВи відвідаєте найцікавіші місця відпочинку в Карпатах - гори Говерлу і Гимбу, Скелі Довбуша, озеро Синевир, курорт Буковель, продегустуєте місцевого пива і сиру.
2-8.07, 9-15.07, 16-22.07, 23-29.07, 30.07-5.08, 6-12.08, 13-19.08, 20-26.08, 27.08-2.09, 17-23.09
Вартість туру в Карпати з харчуванням - 2995 грн.
Тур поїздка в Карпати на тиждень
1 день (неділя):
Львів (виїзд з залізничного вокзалу 8:30). - Бубнище (Скелі Довбуша). - Час на обід. - Фортеця Тустань.
2 день (понеділок):
Сніданок. - Колочава (найбільше село Закарпаття з 10 музеями). - Час на обід (колиба). - Озеро "Синевир". - Реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". - Вечеря.
3 день (вівторок):
Сніданок. - Водоспад "Шипіт". - Гимба (підйомник). - Обід.
4 день (середа):
Подорож Закарпаттям: Сніданок. - Іза (дегустація сиру, вироби з лози, оленяча ферма). - Час на обід. - Хуст (страусина ферма). - Ділове (центр Європи, колиба-музей). - Кваси (природна мінеральна вода). - Водоспад Труфанець. - Яблуниця (поселення у готель). - Вечеря.
5 день (четвер):
Сніданок. - Говерла (сходження на гору). - Вечеря.
6 день (п'ятниця):
Екскурсія на Гуцульщину: Сніданок. - Варіант 1: Будинок-музей кінофільму "Тіні забутих предків". - Полонинська "Хата-зграя". - Музей музичних інструментів ім. Кумлика. - Верховинська пивоварня (дегустація). Варіант 2: рафтинг по Чорному Черемошу (факультативно). - Вечеря.
7 день (субота):
Сніданок. - Буковель. - Яремче (сувенірний ринок, Стежка Довбуша, водоспад Пробій). - Час на обід. - Львів (повернення на залізничний вокзал 22:00)
1 день
Екскурсія на Скелі Довбуша
екскурсія скелі Довбуша екскурсія по Скалам Довбуша
Численними таємницями сповнені Карпати.В цих місцях легендарний опришок Довбуш ховав своє золото, переховувався у печері зі замовленим каменем, що розсувався від чарівного слова. Кажуть також про «руський путь» на Захід, про монастир видовбаний в печерах. Скелі Довбуша - унікальний природній комплекс, пристосований людьми під городище. Спробуємо і ми знайти потаємні ходи, що виходять у безпечні ліси, печери укриття, навісні камені на які могли збиратися лише втаємничені герої-опришки.
Екскурсія до фортеці Тустань
До складу заповідника Тустань входять: комплекс скель Камінь (Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб) та скелі, що територіально прилягають до хребта Воронового, прилегла до вказаних скель територія з культурними шарами від найдавніших часів до періоду середньовіччя, система оборони (багаторядні рови та вали) наскельного комплексу Тустань, гідроспоруда (дамба) в урочищі "Стави", землі, на яких розташовані пам’ятки природи.
Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя.
Поселення в готель.
Вечеря.
2 день
Сніданок.
Екскурсія в Колочаву
Як потрібно любити і пишатись своєю малою батьківщиною, щоб у одному селі розташувати 10!!! музеїв. Такого немає в жодному закуті України, лише тут, в Колочаві, серед розлогих полонин і пишних неозорих лісів. Не варто дивуватись, як із-за крутого вигину звивистої стежини подибаєте якийсь пам’ятник, а чи пам’ятний знак, ба церкву. Тут їх направду дуже багато. Не варто дивуватись, селище переплело в собі гуцульські, бойківські і лемківські традиції та історію, й раде поділитися ними з кожним охочим до знань.
На 12 гектарах змішаного лісу з гірським річками та водопадами розкинувся реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". Мета центру - реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх відпускають в облаштоване природне середовище. Для тих ведмедиків, хто не захоче сам собі побудувати житло, в реабілітаційному центрі вирили двадцять вісім барлогів. Зверху «житло» накрили дерев’яними колодами, а на долівку настелили сухого листя та сіна. На разі,в центрі проживає 18 ведмедиків.
Екскурсія на озеро Синевир
На висоті майже 1000 метрів над рівнем моря розлилося озеро Синевир. Легенда Карпат, перлина Карпат, Морське Око Карпат - як тільки не називають Синевир. Воно утворилося, внаслідок землетрусу, приблизно 10 тисяч років тому, в нього стікаються три гірські потоки, підтримуючи високий рівень води в будь-яку пору року. Максимальна глибина озера — 24 м, площа становить близько 5 гектарів. Скульптури з червоного дерева, що прикрашають озеро, зображують двох коханців: юнака на ім’я Вир і дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота монументу сягає 13 м. У Синевирі водиться велика кількість форелі декількох видів, але її вилов строго заборонений. Купатися в озері також заборонено,хоча холодна вода до цього не заохочує - влітку вона прогрівається максимум до 10-12°C. Вам завжди хотітиметься повернутися до його життєдайних вод. Особливо якщо ви втомлений маршрутом піший турист. Складіть свою легенду про його красу, як це робило не одне покоління тих небайдужих, хто залишив і залишає тут своє серце.
Вечеря.
3 день
Сніданок.
Похід до водоспаду Шипіт
Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва “Шипіт” походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…».
Підняття на підйомнику на гору Гимба
По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої і є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім підйомників, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.
Вечеря.
4 день
Сніданок.
Подорож в Закарпаття
Теплий і гостинний святочний край поетів і кулінарів. Тут навіть для кожного різновиду вина знайдеться свій унікальний фестиваль: в Берегові – білого, в Мукачеві – червоного, в Ужгороді – молодого вина, а також вина та меду. До кожного тут долина піснею запитання: «Ой вино-вино, вино черленоє, ко' тя буде пити?» Чарівний край пропонує одразу закохатись у свої гори і ріки. Такого лагідного клімату і гостинних ґазд ви не стрінете в жодному закуткові України. Не змарнуйте нагоди! І закарпатська земля відповість вам цвітом японської вишні, зблисне звабним поглядом волоокої смуглявої чічки.
Оленяча ферма в Ізі
Оленяча ферма в турі в карпати фото з відпочинку в Карпатах відпочинок в Карпатах. Оленяча ферма
Єдина в Україні, самобутня ферма оленів. Півтораста сарн і оленів приваблюють потоки туристів. Справді, як можна проігнорувати таких ніжних компанійських істот, котрі невпинно позують перед фотографами. Гріх не прикормити їх улюбленими сухариками, а чи просто хлібом.
Сироварня Бараново в Ізі
Закарпатці спокон віків славляться традиціями та звичаями, які передають від батька до сина, з покоління в покоління. Область зі щедрою та багатою природою по-своєму ще й унікальна, адже на цій землі трудяться люди, котрі своєю натхненною працею відновлюють та зберігають національний колорит краю. Тож цього разу у рубриці «Made in Закарпаття» – справжні ентузіасти своєї справи, особисте селянське господарство «Бараново», яке виготовляє делікатеси з овечого молока.
Страусина ферма в Хусті
Важко усвідомити, що такі екзотичні на наших теренах птахи як страуси чудово прижилися на спеціалізованій фермі у Хусті. Смішні й навдивовиж кмітливі створіння залюбки не лише підпускають до себе, але й дозволяють частувати різними пташиними потравами.
Географічний центр Європи
Центрів Європи в Україні та поза нею багатецько, доволі ця незмінно-молода Європа мінлива, неспокійна. Але саме це осердя неподалік села Ділове, виміряне (хочеться сказати "вимріяний") за спеціальним і надточним Австро-Угорським приладом в довоєнному 1887-му році. Тому сумніватися не випадає, зрештою і не хочеться.Тут, так тут!
Мінеральні джерела в Квасах
Селище Кваси, на Рахівщині, назване так через густу тутешню квасну воду. Води «Буркута» очищують людину від радіаційних залишків, від надміру солей, помічні води також для здоров'я суглобів та кісток, прискорюють обмін речовин.
Водоспад Труфанець
В Закарпатті завжди можна потрафити на несподівану красу. Між Квасами і Ясінею невеличка притока-потічок Чорної Тиси Труфанець зроджує мальовничий тридцяти шестиметровий водоспад з однойменною назвою. Тут, присівши у прохолодній альтанці, можна відпочити, спокійно помилуватись більш ніж п’ятьма каскадами водного чуда.
Вечеря.
5 день
Сніданок.
Похід по Карпатам. Сходження на Говерлу
поїздка в Карпати тур на Говерлу фото з походу в Карпати
Хто не знає, яка найвища гора України?
Відповідь для всіх очевидна, це гора Говерла! Подорож до її понад двох тисяча метрової вершини, вздовж найчистіших крижаних джерел, високих тінистих ялин, низького жерепу (гірської сосни), найрізноманітніших ягід та грибів, а також інших рідкісних рослин, багато з яких внесені до Червоної книги, перетворить сходження у яскраву незабутню пригоду. Якщо пощастить, то дорогою зможете побачити не лише флору, але й фауну, можливо навіть сфотографувати її. А які прекрасні краєвиди відкриваються згори – озера, села, ліси… і не лише українські, але й румунські! Повірте, цю подорож ви запам’ятаєте надовго, відкривши в собі друге дихання.
Вечеря.
6 день
Сніданок.
Екскурсія на Гуцульщину
Тіні забутих предків тур по карпатах відпочинок Верховина
Гуцульщина і гуцули – колоритне явище нашої держави. Віддавна вони славились яскравим одягом і самобутніми народними звичаями, на які приїздять подивитися з усюд. Гори наклали на субетнос свій відбиток в характері і звичках. Гуцули надзвичайно гостинні й веселі люди, приїздіть і переконайтеся!
Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків”
Заснований на зламі тисячоліть, музей є своєрідним пам’ятником українському поетичному кіно минулого століття. Працівники музею, наче карпатські золотошукачі, відмивали по крихтам пам’ять про велику пригоду кінематографу. Тут у єдиному потоці змішалися звичайні люди, неймовірні таланти і генії. Народна архаїка і передові тогочасні засоби виразності. Відзначені багатьма міжнародними преміями «Тіні забутих предків», дотепер зачаровує глядача.
Полонинська хата-стая
Вийшовши пізнім літом на ладну полонину, ви поринете у світ вівчарів. Раніше вівчарство для гуцулів вважалося основним видом праці, згодом робити сир, стригти вовну, стало не так рентабельно, але традиції і далі живуть… В колибі на полонині під стелею коптяться великі головки овечого сиру - бринзи. Розпитавши майстрів ви довідаєтесь, що таке: ґлєґ, буц, вурда… Полонинська хата-стая чекає вас!
Музей музичних інструментів Романа Кумлика
Роман Кумлик власник приватного музею-садиби, заснованого у першій половині 2000-хх років, не любить одноманітно проводити екскурсії. Завжди тут дізнаєшся чогось нового. З усіх Карпат збирав музейник свої експонати: предмети побуту, одяг, гроші, жіночі прикраси… Але основну цінність становить колекція музичних інструментів, яка часто поповнюється. Пан Роман не лише розповість про кожен, але й зіграє, а може ще й наспівати через що екскурсія перетворюється на концерт автентичної музики, музики верхів і долів.
Верховинський музей пивоваріння
Верховинська приватна броварня не лише виробничі потуги, а й музей, де спеціалісти прочинять для шанованих гостей світ гуцульських хмільних чар-зіль.
Рафтинг по Чорному Черемошу
Факультативно!
Рафтинг по Чорному Черемошу - це екстремальний вид активного відпочинку в Горах, але враховуючи невисоку категорію складності річки, є безпечним для початківців. Саме тут створені всі умови, щоб пізнати водну стихію та насолодитися красою Карпат. Бурхлива потоки ріки, шалені гірські пороги: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучки, Гук – отриманих вражень Ви не зможете забути. Шквал емоцій та відчуттів, неймовірні Карпатські пейзажі, чисте повітря – такий відпочинок в Карпатах запам’ятається назавжди.
Вечеря.
7 день
Сніданок.
екскурсія Яремче похід по Карпатам по стежці Довбуша Буковель фото
Екскурсія на Буковель
На Буковелі – найпотужнішому гірськолижному курорті України, - можна відпочивати впродовж цілого року. Взимку – гірські лижі, сноудборди, ковзани, поїздки на собачих упряжках… Влітку – пішохідні маршрути, дайвінг на озері, екскурсії. Але завжди чисте здорове повітря, захоплюючі краєвиди і чудовий настрій.
Екскурсія в Яремче
Найпопулярніший прикарпатський курорт на березі мальовничої річки Прут, оточений зеленими горами вітає вас! Пропонуються: відомий сувенірний ринок, піші прогулянки горами, екскурсії Карпатами, інше…
Стежка Довбуша в Яремче
Про опришків і їх провідника Довбуша складено чимало легенд та майже фантастичних історій. В цій місцині, від урочища «Дрибка», поміж прямовисних скель, звивистою стежкою, повз численні згадок про «розбійників» (як називала їх влада), аж до Каменю Довбуша, що на Горгані Запрутському, тягнеться чотирьох кілометровий туристичний маршрут.
Проживання в Карпатах: в готелі:
у с. Воловець (готель Вікторія, або Наталія), або в с. Пилипець або садиби с. Пилипець - 3 ночі.
в готелі: Тога (готель в с. Яблуниця - 3 ночі).
У вартість туру в Карпати ВХОДИТЬ:
- 2-ох разове харчування (згідно вибраного варіанту)
- проживання;
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
- супровід гіда-екскурсовода;
- екскурсійне обслуговування в музеях.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ:
- додаткове харчування;
- вхідні квитки в музеї.
- вартість вхідних квитків:
- Екскурсія на Скелі Довбуша - 25 грн.
- Екскурсія фортецею Тустань - загальний - 32 грн., пільговий - 16 грн.
- Сходження на Говерлу 20 грн.
- Стежка Довбуша в Яремче - 20 грн., діти - 15 грн.
- Підйомник в Буковелі - 105 грн., діти до 12 років - 75грн.
- Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків” - загальний – 15 грн., студенти і діти – 10 грн.
- Полонинська хата-стая - загальний і пенсіонери – 20 грн., студентський і учні – 10 грн.
- Музей музичних інструментів Романа Кумлика - загальний і студентський – 25 грн., діти – 20 грн.
- Рафтинг по Чорному Черемошу - 400 грн.
- Страусина ферма в Хусті - 25 грн.
- Сироварня в Ізі - 55 грн.
- Оленяча ферма - 25 грн., діти - 15 грн.
- Екскурсія в Колочаву (4 музеї) - 100 грн.
- Озеро Синевир - 15 грн., діти - 3 грн.
- Центр реабілітації ведмедів - 20 грн.
- Водоспад Шипіт - 10 грн.
- Підйомник на гору Гимба - 80 грн., діти до 12 років - 55 грн.
Додаткова інформація

Туристичний оператор «Молодіжний туризм»
Молодіжний туризм – це компанія, яка організовує активний та ефектний відпочинок усім, хто прагне отримати від життя тільки найцікавіше. Колектив обрав саме ті маршрути, які залишають незабутні враження та дарують максимум емоцій. Зрештою, компанія є однією із небагатьох, хто запрошує у веселі подорожі енергійних, сповнених позитивом людей.
Наша компанія організувала тури в такі країни, як: Індію, Грузію, Вірменію, Хорватію, Польщу, Білорусію, Чехію, Болгарі Наразі ми зменшили географію наших подорожей, але суттєво підвищили їх наповненість і комфортність.
А тому, ми сміливо можемо запропонувати свою компанію людям різного віку і статусу. І хоча більшість наших клієнтів – молодь, ми вирушаємо у подорожі з представниками різних поколінь. Вік – не перепона для того аби відкривати світ і відпочивати по-справжньому якісно.
Найкращі пропозиції компанії
Екскурсійні тури до Львова
Відчуйте себе королями міста Лева та пориньте у глибину століть з його історією, архітектурою і культурою. Театри, палаци та вежі, церкви і підземелля, автентичні пиво та шоколад – кожен знайде тут щось цікаве для себе.
Карпати на тиждень
Кришталеві річки та чорні гори, унікальна культура гуцулів і бойків та неймовірна природа Карпат. Сходження на Говерлу, озеро Синевир, сплав по Чорному Черемошу, етнографічні музеї та гірські стежки опришків, міфи та легенди, водоспади та мінеральні джерела карпатських гір. Зрештою, заховані скарби Олекси Довбуша.
Контакти туроператора "Молодіжний туризм"
Фактична адреса турфірми: м. Львів, вул. Гайдамацька 11, оф. 7
Контактні номери телефонів: +38 (032) 247-49-41,
+38 (093) 637-66-99
Графік роботи:
Понеділок-п'ятниця з 10.00 до 19.00.
Вихідні дні: субота-неділя.
Контакти

Тел.: +38(097) 907-21-98

email: Відправити повідомлення

сайт: www.mtourism.com.uaОголошення додано: 22-06-2017 в 11:43Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook