Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Тур на озеро "Синевир" та водоспад "Шипіт"

Львівська область 
Категорія:  Екскурсійні тури

Харчування: За додаткову плату

Фото:
Тур на озеро "Синевир" та водоспад "Шипіт"Ви побачите один із найкрасивіших водоспадів Карпат - 14-метровий водоспад Шипіт, перлину Українських Карпат - озеро Синевир, спробуєте мінеральні води - "Келечинська" та "Соймівська" та відвідаєте реабілітаційний центр для ведмедів. Тур проводиться щодня.
7.30 - виїзд зі Львова. - Зупинка (фотопауза) на Воловецькому перевалі - Прогулянка до водоспаду "Шипіт". - Зупинка для дегустації мінеральних вод. - Прогулянка до озера "Синевир". - Зупинка для відвідин реабілітаційного центру для бурих ведмедів. - Повернення до Львова.
Воловецький перевал
Бескидський перевал - перевал через Вододільний хребет в Українських Карпатах. Розташований на межі Сколівського району Львівської області та Воловецького району Закарпатської області, на вододілі річок Опору та Вичі (Вічі). Висота перевалу 974,5 м.
Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України,розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин,біля підніжжя гори Гимба,що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва “Шипіт” походить від слова “шепіт”, тому що навіть здалеку чути відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння.
Дегустація мінеральних вод "Келечинська" та "Соймівська"
Особливістю хімічного складу води Келечинська є високий вміст карбонатного заліза (від 15 до 30 мг/л при мінімальній добовій потребі заліза 120 мг), а також інших важливих для організму мікроелементів, зокрема кальцію і магнію із оптимальним їх співвідношенням.
Особливістю хімічного складу води Сойми, що робить її унікальною, є найвищий вміст кальцію, в порівнянні з іншими кальцієвими гідрокарбонатними водами, наявність біологічно активних концентрацій інших мікроелементів — марганцю, цинку, літію, борної кислоти, заліза, що зумовило виділення її у окремий Сойминський підтип серед групи вод типу Єсентуки у класифікації мінеральних вод.
На висоті майже 1000 метрів над рівнем моря розлилося озеро Синевир. Легенда Карпат, перлина Карпат, Морське Око Карпат-як тільки не називають Синевир. Воно утворилося, внаслідок землетрусу, приблизно 10 тисяч років тому, в нього стікаються три гірські потоки, підтримуючи високий рівень води в будь-яку пору року. Максимальна глибина озера — 24 м, площа становить близько 5 гектарів. Скульптури з червоного дерева, що прикрашають озеро, зображують двох коханців: юнака на ім’я Вир і дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота монументу сягає 13 м. У Синевирі водиться велика кількість форелі декількох видів, але її вилов строго заборонений. Купатися в озері також заборонено,хоча холодна вода до цього не заохочує - влітку вона прогрівається максимум до 10-12 градусів.
Реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир"
На 12 гектарах змішаного лісу з гірським річками та водопадами розкинувся реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". Мета центру -реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх відпускають в облаштоване природне середовище. Для тих ведмедиків, хто не захоче сам собі побудувати житло, в реабілітаційному центрі вирили двадцять вісім барлогів. Зверху «житло» накрили дерев’яними колодами, а на долівку настелили сухого листя та сіна. На разі,в центрі проживає 18 ведмедиків.
Додаткова інформація

У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом,
- екскурсійний супровід.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ:
- обід,
- вхідні квитки.
Вартість вхідних квитків:
На територію заповідника "Шипіт" - 10 грн. для дорослих, для дітей безкоштовно;
На територію заповідника "Синевир" - 15 грн. для для дорослих, 10 грн. для дітей;
На територію реабілітаційного центру - пожертва.дорослих, 10 грн. для дітей;
На територію реабілітаційного центру - пожертва.
Контакти

Тел.: +38 (097) 907-21-98

email: Відправити повідомлення

сайт: www.mtourism.com.uaОголошення додано: 22-06-2017 в 12:52Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook