Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Карпатський трамвайчик і Cкелі Довбуша

Львівська область 
Категорія:  Екскурсійні тури

Харчування: За додаткову плату

Фото:


Карпатський трамвайчик і Cкелі ДовбушаМи ж пропонуємо вам подивитися на Карпати із віконечка карпатського трамвайчика у Вигоді. Ми завітаємо в гості у заповідник "Ширковець", вмиємося у джерелі "Нафруся". Зрештою, ми обов’язково дізнаємося, що таке Скелі Довбуша.
Щонеділі
Карпати можна розглядати по-різному. Хтось дозволяє собі милуватися ними хіба що на листівках чи в Інтернеті на Ютубі. Хтось вирушає підкоряти високі гори і полонини. Ми ж пропонуємо вам подивитися на Карпати із віконечка карпатського трамвайчика у Вигоді. Ми завітаємо в гості у заповідник "Ширковець", вмиємося у джерелі "Нафруся", поділимося емоціями над урвищем "Дубовий кут", зробимо селфі біля Мізунського водоспаду, нап’мося із джерела "Дзюрчак", а також відвідаємо "Санаторій" в Новому Мізуні. Зрештою, ми обов’язково дізнаємося, що таке Скелі Довбуша, і котрі із місцевих легенд – зовсім не легенди, а цілковита правда!
Екскурсія "Карпатський трамвайчик і Cкелі Довбуша"
Екскурсія проводиться щонеділі. Виїзд зі Львова: о 8.00.

Карпатська вузькоколійка Карпати на день Cкелі Довбуша

Поїздка Карпатським трамвайчиком
Враження, які ви отримаєте під час поїздки у трамвайчику місцевого колориту, вам вистачить на усе життя. Одна із небагатьох вузькоколійних ліній, які заклали тут ще у глибоку давнину, сьогодні вітає туристів і пропонує їм незабутню подорож від від Вигоди до Горганів. Щобільше, трамвайчик працює не лише для допитливих гостей, але й на благо рідного краю – вузькоколійкою двічі на тиждень лісоруби вирушають на роботу. До реч, якщо ви очікуєте побачити напівзруйнований трамвайчик – навіть не сподівайтесь. А як щодо м’яких диванчиків, вагону-кабріолету, спального вагону і вагону-кафе? Заінтриговані? Тоді поїхали!
Графік екскурсії: (http://greentrain.com.ua/karpatsij-tramvaj):
11:00-11:20 Екскурсія по смт. Вигода
11:20-11:30 Посадка на карпатський трамвай.
11:30-12:00 Переїзд до зупинки заповідник "Ширковець".
12:00-12:30 Переїзд до зупинки Н.Мізунь та відвідування джерела "Нафтуся".
12:30-13:00 Переїзд та зупинка в урочищі "Дубовий кут".
13:00-13:30 Повернення "Карпатським трамваєм" до зупинки "Мізунські водоспади".
13:30-14:00 Переїзд до зупинки джерело "Дзюркач".
14:00-14:20 Переїзд до зупинки "Санаторій" в Новому Мізуні.
14:20-15:00 Поїздка "Карпатським трамваєм" до смт. Вигода.
Скелі Довбуша
У пошуках скарбів хтось купує на аукціонах загадкові карти, а ми просто вирушаємо до Скель Довбуша, де, за місцевими легендами, обов’язково має бути заховане золото. Загадкова печера, стародавній монастир у скелях, дивовижний, майже казковий, ліс – усе це гарантує вам незабутні враження від поїздки.
Комплекс «Скелі Довбуша»- це неймовірна печерна пам’ятка природи і історії, яка розташована на висоті 668 м над рівнем моря. Важко повірити, але цим скеля уже понад 70 мільйонів років! Якщо вірити легендам, колись у лісі, де розташований кам’яний лабіринт протяжністю дві сотні метрів, мешкали опришки. У скелях вони ховалися та планували свої великі справи на чолі з навідомішим опришком Олексою Довбушем.
Сьогодні Скелі Довбуша – де диво, виплекане із каменю. Підземні ходи, загадкові стежки, чудернацькі кам’яні скульптури - скельний комплекс вартий того, щоб бодай раз у житті його відвідати. І спробувати знайти легендарне золото Довбуша.
Додаткова інформація

У вартість ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
- супровід гіда-екскурсовода.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях та замках.
Вартість вхідних квитків:
Проїзд вузькоколійкою Карпатським трамвайчиком: 70 грн;
Заповідник “Скелі Довбуша”: 10 грн.
Контакти

Тел.: +38 (097) 907-21-98

email: Відправити повідомлення

сайт: www.mtourism.com.uaОголошення додано: 22-06-2017 в 13:24Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook