Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Новий 2016 рік в Закарпатті

Розташування:  Берегово   |   Закарпатська область 


Категорія:  Приватний сектор

Харчування: 2-разове

С/В: На поверсі

Вартість від 2 690 грн за

Фото:
Новий 2016 рік в ЗакарпаттіНовий рік в Закарпатті
4 дні / 3 ноч
31.12.2015р - 3.01.2016рі
Чинадієво – Берегове – Мукачеве – Ужгород
1 день - Зустрiч групи: м.Тернопiль
Виїзд на екскурсійний маршрут:Знайомство з передноворічними провінційними містами Галичини.
Обід.
Огляд колишнього палацу графа Шенборна, що знаходиться на території санаторно- курортного комплексу «Карпати», що в селі Чинадієво. Основою плану розкішної споруди став астрономічний рік : 4 вежі-чотири пори року,12 входів- кількість місяців,52 кімнати-кількість тижнів, а 365 вікон – дні року. Навколо палацу англійський парк. У Мукачево прогуляємось неповторним центром міста та відвідаєм: Замок Паланок, що розташований на горі вулканічного походження 68-метрової висоти. Здалеку він виглядає монолітною невеликою кам'яною будівлею, а з близької відстані - це каскад терас з різноманітними спорудами - стінами, баштами, будинками. Загальна площа замку 14 тис. кв. метрів і складається він з трьох частин - Верхнього, Середнього та Нижнього замків..
Поселення у гостинній угорській садибі.
Святкування зустрічі українського та угорського Нового року на вибір – факультативно.

1 – варіант: з господарями садиби в домашній затишній обстаноці з стрвами угорської національної кухні, домашнім вином, палєнкою та солодкими смаколиками.
Вартість: 300 грн/ особа

2 варіант: в ресторані із розважальною програмою, «живою» музикою та смачними стравами закарпатської кухні. Вартість – 50 $

2 день Пізній Снiданок
м.Берегове: екскурсійна прогулянка містом , де білшість населення є етнічними угорцями. Саме вони здавна творили самобутню історію та обличчя містечка.
с. Косонь: Оздоровчо-рекреаційний комплекс «Косино» - термальний басейн (факультативно 200 грн/ особа / 3 години). Термальні води (від грецького Thérme - жар,тепло, ), підземні води, що мають температуру 20 ° С і вище. Лікувальні властивості термальних вод застосовують ще з часів Римської імперії, адже велика кількість громадських купалень розміщувалася саме на таких джерелах. І набагато раніше перед тим, як вчені почали вивчати склад термальних вод, було помічено, що вода конкретного джерела допомагає в лікуванні певних хвороб.
В Косино працює найбільший термальний фонтан-джакузі України «Золотий кран здоров’я». Його висота – 15,5 метра, а діаметр усієї конструкції разом з іншими джакузі-рекордсменами сягнув 46 метрів. Довкола крана розмістилися п'ятиметрова пляшки вина, 3 -метрова кавова чашка і такої ж величини посудина для паленки, а також 4-метрова бокал для пива. Фігури зроблені вручну, над ними художники і скульптори працювали більше 5-ти місяців. З фігур в басейн подається термальна вода.
Повернення в готель. Обідо-вечеря. Ночівля.

3 день Снiданок
Ужгород найменший і один із найстаріших обласних центрів України, віком більш ніж 1100 років. Оборонна фортеця бере відлік свого життя з 10-11 ст. Ця історична спадщинна сивими старими вітрами долинула до нас у коридорах і стінах фортеці. Багато власників змінилося за той час, багато води втекло в р.Уж, а фортеця стоїть на пагорбі непідвладна часу.. Такою гордою і впевненною у собі ми її можем побачити, завітавши до неї у гості.
Прогулянка по старомістю принесе море емоцій та позитиву. Старовинні пам’ятки, бруковані древні вулички, ексклюзивні памятники і р.Уж, якою можна помилуватись з висоти пішохідного моста. Дегустація вина у підвалах з більш ніж 400-літньою історією.(факультативно)
Закарпаття сонячна земля де дуже комфортно почуває себе виноград. Він тут росте у у великій сортовій кількості. Виноробство було з прадавна одною із господарських галузей краю. Закарпатці за сотні років навчились професійно робити цей пахучий і смачнючий напій. Покуштуймо… (факультатив 50 грн / особа)
Повернення в готель. Обідо-вечеря. Ночівля.

4 день Снiданок. Виселення.
Екскурсійна подорож в історію Угорщини у замок «Двох сердець»
Переїзд у Львів. Пізній обід.
Трансфер групи на ж-д вокзал м.Львів.

Вартість туру на одну особу: 2 690 грн

. У вартiсть входить: транспортне обслуговування по маршруту, екскурсiний та організаційний супровід, 2х разове харчування згідно програмi , 3 ночiвлі в угорській садибі зеленого туризму, органiзацiйнi послуги, страхiвка, новорічний стіл (без спиртного).

У вартiсть не входить: Ж-д проїзд, вхідні квитки на екскурсiйнi обєкти та музеї (70-80 грн),
факультативи.
Додаткова інформація

Організатор ФОП Турагенція "СонцеВид" Дрозд Наталія


Контакти

Тел.: 0974621340

email: Відправити повідомлення
Оголошення додано: 21-08-2015 в 10:28Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook