Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Хостел «На Курмановича»

Розташування:  Львів   |   Львівська область 
Літній відпочинок | Зимовий відпочинок | Всесезонний відпочинок

Категорія:  Хостел

Харчування: За додаткову плату

С/В: На поверсі

Вартість від 60 грн за місце

Фото:Хостел «На Курмановича»Хостел складається з 25 кімнат (19 – 4-місних, 4 – 5-місних, 2 – 2-місних), тобто він має можливість розміщення до 100 осіб. Кімната включає в себе ліжка відповідно до кількості місць у кімнаті, 4 тумбочки, 4 табуретки, стіл та шафу для одягу. У 2-місному номері додатково розміщений диван.
На поверсі розташовано 2 душових блоки з 6 душами та 8 мийками, а також 2 туалетні кімнати із 2 кабінками у кожній. Гаряче водопостачання у хостелі – цілодобове.
Додатково у хостелі розміщена обладнана кухня з 3 електроплитками, холодильником, мийкою, а також необхідним інвентарем та посудом.
У міні-кіоску, розміщеному на території хостелу, клієнти хостелу можуть придбати промтовари, засоби гігієни та продукти першої необхідності. У хостелі існує можливість скористатися з комп’ютера та доступу до інтернету на платній основі. У холі в зоні відпочинку знаходиться телевізор із DVD-програвачем.
Охорона та адміністратор у нас працюють 24 години на добу, що дає можливість заселення Ваших гостей у будь-який час доби. Працівники хостелу володіють англійською та польською мовою.
У хостелі існує можливість попереднього замовлення харчування (сніданки, обіди та вечері) із доставкою у номер або у ресторані поруч (150 м).
Перед хостелом розміщений паркінг, розрахований на 20 автомобілів, у внутрішньому дворі є ще один додатковий паркінг на 20 автомобілів. Існує можливість паркування туристичних автобусів. Цілодобова охорона забезпечить збереженість автомобільних засобів наших клієнтів.
Розташування в рекреаційній зоні (50 м від Левандівського парку) та відсутність шумів магістральних доріг вигідно вирізняє хостел з-поміж інших хостелів Львова. Разом з тим, хостел близький до однієї з основних магістральних доріг м. Львова – а саме вул. Городоцької.
Поблизу хостелу розвинута інфраструктура – супермаркет «Метро» (2 км), ряд кафе, магазинів, закладів сфери обслуговування.
Відстань до залізничного вокзалу – 3440 м., до Львівського театру опери та балету – 5300 м., до вул. Городоцька – 438м., до визду на кільцеву дорогу в напрямку Рави Руської – 2919 м.
Співпраця нашого хостелу із одним із провідних нічних молодіжних клубів м. Львова – дискотекою «Метро» – дозволяє надати нашим клієнтам пільговий вхід у цей заклад за ціною всього 20 грн. (регулярна ціна – 35 грн. у звичайні дні та 45 грн – у дні тематичних вечірок). Отримання квитків у клуб згідно попереднього замовлення менеджерові хостелу. Для груп від 40 чоловік подарунок від клубу – Fishball.


Наша адреса:
м. Львів, вул. Курмановича, 9, приміщення адміністративного корпусу ВАТ «Біофізприлад».

skype: marta_lviv
Додаткова інформація

Вартість проживання: для індивідуальних клієнтів – 60 грн. від особи за добу (4- та 5-місні кімнати) та 65 грн. від особи за добу (2-місні кімнати); для груп від 20 чоловік – 55 грн. від особи за добу (4- та 5-місні кімнати). Ціна не включає у себе вартість сніданку і вартість паркування.
Вартість паркування на парковці з цілодобовою охороною та відеомоніторингом автомобіля – 10 грн. за добу, автобуса – 20 грн. за добу.


Як доїхати:

Від автовокзалу
Сісти на тролейбус (маршрут №3) на зупинці вул. Стрийська (Автовокзал), вийти на кінцевій зупинці маршруту (вул. Ряшівська), звернути на вул. Городоцьку (100 м) і рухатися у напрямку Заводу збірних конструкцій (ДОК) (200 м), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.

Від залізничного вокзалу
1) Вийшовши через центральний вхід головного вокзалу, сісти на маршрутне таксі №2, вийти на перехресті вулиць Любінська-Виговського, перейти на іншу сторону вулиці, на зупинці сісти на маршрутне таксі № 23, 25, 31, 38, 46, 55, 61, 87. Вийти на зупинці вул. Ряшівська, звернути на вул. Городоцьку (100 м) і рухатися у напрямку Заводу збірних конструкцій (ДОК) (200 м), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.
2) Вийшовши через центральний вхід головного вокзалу, сісти на маршрутне таксі №2, вийти на перехресті вулиць Любінська-Виговського, перейти на іншу сторону вулиці, на зупинці сісти на маршрутне таксі № 32. Вийти на зупинці ДОК (Завод збірних конструкцій, вул. Городоцька), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.
3) Вийшовши через центральний вхід головного вокзалу, рухатися у напрямку вул. Городоцької (400 м), на вул. Городоцькій сісти на маршрутне таксі № 54. Вийти на зупинці ДОК (Завод збірних конструкцій, вул. Городоцька), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.

Від аеропорту
1) Вийшовши із приміщення аеропорту, сісти на маршрутне таксі № 95, вийти на зупинці вул. Любінська. на зупинці сісти на маршрутне таксі № 23, 25, 31, 38, 46, 55, 61, 87. Вийти на зупинці вул. Ряшівська, звернути на вул. Городоцьку (100 м) і рухатися у напрямку Заводу збірних конструкцій (ДОК) (200 м), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.
2) Вийшовши із приміщення аеропорту, сісти на маршрутне таксі № 95, вийти на зупинці вул. Любінська..на зупинці сісти на маршрутне таксі № 32. Вийти на зупинці ДОК (Завод збірних конструкцій, вул. Городоцька), після цього звернути на вул. Вільхову, пройти до залізничної колії (300 м), від залізничної колії рухатися наліво (200 м), після цього звернути у перший поворот направо (200 м) у напрямку ВАТ «Біофізприлад» (Адміністративний корпус), зайти у приміщення адміністративного корпусу, далі керуватися вказівниками у приміщенні.
Додаткові послуги

  • паркінг
Сніданки – 20-25 грн. (залежно від замовлення)
Обіди – 30-35 грн. (залежно від замовлення)
Вечері – 25-30 грн. (залежно від замовлення)
Кава – 2,5 грн.
Чай – 2 грн.
Оренда праски – 3 грн./30 хв.
Оренда фену – 2 грн./30 хв.
Доступ до інтернету – 5 грн./год.
Зберігання багажу – 3 грн./добу.
Замовлення квитків у молодіжний клуб «Метро» – 20 грн./квиток.


Контакти

Тел.: +380673146661

email: Відправити повідомлення
Оголошення додано: 14-12-2012 в 23:06Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook