Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Захватывающая работа для симпатичной девушки www.deluxe-studio.com.Зелений туризм в Карпатах

Розташування:  Верховина   |   Івано-Франківська область 
Літній відпочинок | Зимовий відпочинок | Всесезонний відпочинок

Категорія:  Приватний сектор

Харчування: 2-разове

С/В: На поверсі

Вартість від 45 грн за місце

Фото:
Зелений туризм в КарпатахВас вітає родина Петра Тинкалюка!

Ласкаво просимо поринути у чарівний світ найвищої та безперечно найчарівнішої частини українських Карпат.

Наша велика родина є представником старовинного гуцульського роду. На цій землі виросли наші прадіди і, незважаючи на всі незгоди, ми теж не покинули славетних гір. Ми старанно оберігаємо одвічні гуцульські традиції як в побуті, так і в наших серцях. Садиба Тинкалюків стоїть на горі Грибковій, що має висоту 960 метрів над рівнем моря – із вікон наших кімнат відкривається захоплюючий краєвид на Чорногірський хребет – який то оповитий хмарами, то сліпуче виблискує білим снігом, то манить до себе весняною свіжістю трав. Ми можемо запропонувати вам будь-який відпочинок до вашого смаку – комфортні номери із всіма зручностями, неповторні гуцульські страви від чарівної господині Катерини, верхова їзда, знайомство із гуцульськими традиціями, туристичні походи на вершини скелястих гір та тепла ночівля, активний зимовий відпочинок із доставкою до найближчих підйомників для зимових видів спорту, супровід та консультації щодо огляду найближчих туристичних цікавинок Івано-Франківщини.

Якщо у вас є бажання познайомитись із традиціями та обрядами Гуцульщини, подихати п’янким гірським повітрям та відчути на собі цілющу силу гір – завітайте до нас!
Додаткова інформація

http://lustigermilchmann.blogspot.com/2011/08/960.html

Місцева мова варта окремої уваги) Смішні, але дуже приємні вимова та інтонація, купа незнайомих або видозмінених слів - усе це робить Гуцульщину справжнім об'єктом для дослідів таких мовозбочинців, як я)) Серед особливостей, які вдалося зауважити - закінчення "і" у множині у певних відмінках, де в літературній українській стоїть "и", наприклад, "через 2 годині", а також якась українсько-польська форма слова "приїхати" ("приєхАлі" замість "приїхали", "приєхаємо" замість "приїжджаємо" і тд)). А фраза "отам коло буди поміж двома слупами" і зовсім змусила мене червоніти, бо я, якщо чесно, так і не второпав, що воно таке)) Сподіваюсь, хоч правильно запам'ятав слова, щоб пошукати їхні значення))
Додаткові послуги

  • сауна
  • екскурсії
  • паркінг
  • прокат інвентаря


Контакти

Тел.: 067 5839314

email: Відправити повідомлення

сайт: http://grybkova.if.ua/Оголошення додано: 09-12-2011 в 19:26Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook