Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Подробности лекции по искусству на сайте.Санаторій "Світанок"

Розташування:  Моршин   |   Львівська область 
Всесезонний відпочинок

Категорія:  Санаторій

Харчування: 3-разове

С/В: В номері

Вартість від 340 грн за місце

Фото:Санаторій "Світанок"Віддіення "Санаторій Світанок" СКК "Моршинкурорт" – один з найбільших санаторіїв на курорті Моршин. Знаходиться в лісопарковій частині курорту Моршин – екологічно чистій місцевості.

Санаторій має три корпуси – №2 (5 поверхів – є ліфт), №3 (4 поверхи – є ліфт) та №4 (4 поверхи – є ліфт), що розташовані поруч.

В санаторії функціонує спеціалізоване відділення для людей, які перенесли оперативне втручання на органах травлення, в якому проходять реабілітацію після операцій з приводу виразкової хвороби 12-типалої кишки, холецистомії, видалення гемангіом та кисти печінки, операцій на підшлунковій залозі з приводу гострого панкреатиту, панкреонекрозу і кисти підшлункової залози, оперативних втручань на тонкій, товстій кишках, стани після операції (мастоктомії) з приводу онкозахворювань молочної залози та ін.
Додаткова інформація

Відстань від санаторію Світанок м. Моршин до бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури, - 60 м., до Лікувально-діагностичного центру – 160м. Недалеко від санаторію знаходиться Лісове озеро, відкрите для купання з облаштованою відпочинковою зоною. Поруч (50 м.) – автостанція, залізничний вокзал – 150 м.
Додаткові послуги

  • екскурсії


Контакти

Тел.: (03260) 6 23 75, (03260) 6 05 00, 067 34 35 500, 050 36 60 500

email: Відправити повідомлення

сайт: http://www.morshynkurort.net/ru/Оголошення додано: 31-01-2012 в 15:54Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook