Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

http://www.horda.ua/ электроды купить сварочная проволока цена.Санаторій "Черемош"

Розташування:  Моршин   |   Львівська область 
Всесезонний відпочинок

Категорія:  Санаторій

Харчування: 3-разове

С/В: В номері

Вартість від 340 грн за місце

Фото:
Санаторій "Черемош"Відділення "Санаторій Черемош" СКК "Моршинкурорт" знаходиться в центрі курорту Моршин, в лісопарковій зоні – екологічно чистій місцевості, де сама природа сприяє вашому відпочинку та лікуванню.

Санаторій Черемош має сім корпусів – №2 (5 поверхів), №3 (3 поверхи), №4 (3 поверхи), №5 (3 поверхи), №6 (3 поверхи), №7 (3 поверхи) та №8 (2 поверхи), що розташовані поруч. Тут з гостинністю приймають на лікування та відпочинок дітей з батьками, створивши для цього всі умови у відділенні «матері і дитини». В санаторії працюють лікарі-педіатри, є ігрова кімната, де Ви зможете залишити дитину на час процедур під доглядом вихователя. Біля корпусу є дитячий майданчик.

В санаторії функціонує відділення для лікування дітей та дорослих з захворюваннями органів травлення (гастрит, дуоденіт, функціональні диспепсії, дискінезії, холецистити, закрепи, коліти та ін.) та відділення для лікування цукрового діабету, де працюють досвідчені лікарі-ендокринологи, діє школа цукрового діабету, в якій хворих навчають як жити з цим захворюванням.
Додаткова інформація

У вартість путівки входить проживання, даєтичне харчування, лікування та обстеження.

Відстань від санаторію Черемош м. Моршин до бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, де проходять всі процедури, - 350м., до Лікувально-діагностичного центру – 50м. Поряд – Палац культури, тенісний корт, тренажерний зал. Недалеко від корпусів (50м.) – платна автостоянка. Відстань до вокзалу – 400 м., до автостанції – 600м.
Додаткові послуги

  • екскурсії


Контакти

Тел.: (03260) 6 23 77, (03260) 6 05 00, 067 34 35 500, 050 36 60 500

email: Відправити повідомлення

сайт: http://www.morshynkurort.net/ru/Оголошення додано: 31-01-2012 в 16:15Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook