Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

ТзОВ "Санаторій для дітей з батьками "Пролісок"

Розташування:  Моршин   |   Львівська область 
Літній відпочинок | Зимовий відпочинок | Всесезонний відпочинок

Категорія:  Санаторій

Харчування: 3-разове

С/В: В номері

Вартість від 351,00 грн за номер

Фото:

ТзОВ "Санаторій для дітей з батьками "Пролісок"У лісопарковій зоні курорту Моршин розміщений санаторій «Пролісок» - спеціалізована оздоровниця для лікування дітей (від 4 до 17 років включно) з батьками. Історія «Санаторію для дітей з батьками «Пролісок» починається з грудня 1979 р., коли в Моршині, в Міжнародний рік дитини, був зданий в експлуатацію корпус на 500 круглорічних місць побудований на кошти отримані від Всесоюзного суботника.

Загальна площа санаторію складає 14,62 га. На території санаторію є озеро площею 4,4 га з лікувальним пляжем. М’який клімат, красива місцевість, чисте, свіже, наповнене запахам трав повітря, тиша та інші цілющі сили Прикарпатського передгір'я складають сприятливі умови для використання кліматотерапії в комплексному лікуванні хворих.

Санаторій «Пролісок» являє собою комплекс, до складу якого входять: спальний корпус, лікувально-діагностична база, їдальня, клуб, б’ювет мінеральних вод, бібліотека, навчальні класи та ігрові дитячі кімнати.

Варто зазначити, що санаторно-курортне лікування проводиться в одному корпусі, що є особливо зручно у дощову та холодну погоду.

У лікувально-діагностичному відділенні є всі необхідні (згідно профілю санаторію) діагностичні та лікувальні кабінети, обладнані іноземною та вітчизняною медичною апаратурою, що дає можливість обстежувати та лікувати хворих на сучасному рівні.

Особливу увагу надають пацієнтам (дітям і дорослим) із зон підвищеної радіаційної забрудненості. В санаторії розроблена спеціальна методика лікування, яка дозволила значно підвищити ефективність їх оздоровлення.

Навчально-виховна та культурно – масова робота є складовою частиною лікувального процесу. Відпочиваючим пропонуються різноманітні концерти, вистави, кінофільми, вечори відпочинку, прогулянки, в дитячих кімнатах працюють ігротеки. Для дітей шкільного віку (1-11 к.) під час навчального року проводяться консультації з математики, фізики, хімії, української та іноземних мов.
Додаткова інформація

В кабінетах лікувально-діагностичного відділення працюють лікар з ультразвукової діагностики, лікар з функціональної діагностики, два інструктори з лікувальної фізкультури, наступні лікарі-вузькі спеціалісти:
- лікар-дієтолог;
- лікар-фізіотерапевт;
- лікар-ендоскопіст;
- лікар-лаборант з клінічної біохімії;
- лікар-лаборант клінічної лабораторної діагностики;
- два лікарі – стоматологи;
- лікар – уролог;
- лікар – гінеколог;
- дитячий отоларинголог;
- лікар – проктолог;
- лікар – рентгенолог.
Додаткові послуги

  • сауна
  • екскурсії
  • паркінг
  • прокат інвентаря
До послуг відпочиваючих :
санвузли в кожному номері (умивальник,душ, туалет);
балкон (з якого відкривається чудовий краєвид);
система опалення та гарячого водопостачання від власної котельні;
колективна система телебачення (яка транслює у всі номери музичні і розважальні передачі, випуски новин);
радіоцентр;
Інтернет Wі-Fі.


Контакти

Тел.: +38 (03260) 6-10-59

email: Відправити повідомлення

сайт: http://sanprolisok.com/Оголошення додано: 05-09-2012 в 18:05Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook