Відпочинок в Україні  UA  |  RU |
ГОЛОВНА ВІДПОЧИНОК ТУРИ


Реклама:

Відпочинок в Скадовську - будинок під "ключ" недалеко від моря

Розташування:  Скадовськ   |   Херсонська область 
Літній відпочинок

Категорія:  Приватний сектор

Харчування: За додаткову плату

С/В: На території

Вартість від 250 грн за будинок/квартиру

Фото:

Відпочинок в Скадовську - будинок під "ключ" недалеко від моряВідпочинок на морі для тих, кому здоров'є дітей понад усе.
Мілке, тепле море, цілюще повітря з рідкісним поєднанням степу та моря, насиченим озоном, бромом, йодом, спілкування щ дельфінами в природному середовищі, розмаїття фруктів та ягід забеспечать Вашим дітям і Вам прекрасне самопочуття і здоров'я в холодні зимні дні.
Бажаючим відчути унікальність цього місця надається поряд з морем, в дуже тихому місці в сільській хаті з 3 кімнатами, зі зручностями у дворі, є літній душ, літня кухня, пісочниця для фантазій і зайнятості дитини. Все це надасть Вам можливість насолодитися єднанням з природою, а крім того будинок ще й без власників. Защібка в калітці воріт власного проїзду знаходиться досить високо і гарантує неможливість виходу за межі двору дітям, а Вам розслабленість і спокійний відпочинок. Відпочинок пропонується всього то за 30 грн (4 долара) за добу з людини, а якщо Ви бажаєте знаходитися в будинку одні без сусідів, тоді ще цікавіша пропозиція: звичайна вартість всього будинку 300 грн. (40 доларвв), а в цьому випадку 250 грн (35 доларів) і головне що зекономлені гроші Ви зможете витратити на розваги Ваших дітей, що можливо теліть в провінційному містечку. для бронювання садиби проплачується аванс 20% від вартості проживання за весь період, що забезпечить Вам гарантію і впевненість Вашого відпочинку з дітьми. З питань бронювання і оплати звертатися за телефоном. https://eskortenorge.com

Наша адреса:
Херсонська область, місто Скадовськ, вулиця Свердлова, 43
Додаткова інформація

Перевірено Адміністрацією vidpochynok.net !!! Дуже приємна і доброзичлива хозяйка, добрі умови за невеликі гроші - рекомендуємо!
Додаткові послуги

  • паркінг


Контакти

Тел.: м.т.0663745542, д.т.(05537)51051 Галина

email: Відправити повідомлення
Оголошення додано: 25-07-2013 в 23:07Вхід для користувачів:


Логін 
Пароль 
Реєстрація
Забули пароль?Слідкуйте за нами:

Читати vidpochynok у Твіттері Читати vidpochynok в Facebook